Rekomendacje

IMS sensory media

Wojciech Piwocki, V-ce Prezes Zarządu IMS S.A.​

"Wyróżnia ich nie tylko zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i tzw. intuicja biznesowa i ludzka. Ogromną wartością jest szeroka wiedza praktyczna i pasja. To wszystko powoduje, że szkolenie było wspaniałe. Trenerzy są otwarci, komunikatywni, a jednocześnie solidni, zdecydowani i kreatywni. Mają w sobie wiedzę, siłę i gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości oraz wybitnie efektywnej pracy z ludźmi."

CK Targowa

Ewa Janus-Khouri, Dyrektor Zarządzająca CK Targowa​

"Szukając nowych perspektyw jakie rysują się przed współczesnym światem biznesu, opartym na idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, zainteresowaliśmy się propozycją zajęć prowadzonych przez Strategic Dreamers Jest to zespół doświadczonych trenerów i trenerek, który w odpowiedzi na nasze potrzeby, zaprosił nas do rozmowy o pozytywnych scenariuszach przyszłości. Podjęliśmy współpracę z Bartoszem Frąckowiakiem i Martą Michalak przy organizacji wykładu inaugurującego Szkołę Kreatywności w CK Targowa, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników i uczestniczek. Pracowaliśmy nad wyzwaniami stojącymi przed firmami sektora kreatywnego, progresywnymi organizacjami oraz pracownikami i pracownicami sektora kreatywnego. Uczestnicy i uczestniczki docenili przede wszystkim inspirujące ujęcie tematu oraz połączenie dużej dawki wiedzy i informacji z prezentacją na temat metod warsztatowych, pozwalających na wdrożenie nowych, bardziej twórczych i efektywnych sposobów planowania. My w swojej pracy już zaczęliśmy je stosować. Efekty możecie sami ocenić obserwując działania inkubatora przedsiębiorczości CK Targowa."

IMS sensory media

Michał Mozyrko, Head of Media Sales

"Przedmiotem szkolenia było pokazanie jak w niedalekiej przyszłości trendy zewnętrzne mogą wpłynąć na działalność IMS S.A. Pracowaliśmy również nad kwestiami związanymi z nawykami i praktykami, które można zmienić podczas codziennej pracy w organizacji. Zarówno przy przygotowaniu, jak i podczas samego szkolenia prowadzący dali się poznać jako osoby kompetentne, fachowe, potrafiące w interesujący sposób przekazać wiedzę. Tematy poruszane podczas szkolenia zostały przekazane w sposób przejrzysty, zrozumiały, zostały ujęte innowatorsko i nieszablonowo. Dzięki powyższym cechom zdobyta wiedza podniosła u mnie w znaczący sposób poziom świadomości wielu procesów w firmie, a także tego jak powinno wyglądać projektowanie i wdrażanie nowych aktywności w organizacji."