Olga Kołdej

Olga jest generalistką. Trenerka, facylitatorka rozwoju, architektka, perkusistka, blogerka. Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej, Akademię Trenerów Trop oraz Szkołę Muzyczną I Stopnia w klasie perkusji. Posiada certyfikat zarządzania projektami metodologii PRINCE2 i licencję zarządcy nieruchomości.

Przez pierwsze lata kariery pracowała w wyuczonym zawodzie. Zajmowała się projektami w każdej skali – od wnętrz i domów jednorodzinnych (w szkockiej pracowni brała udział w projekcie domu Neila Gainmana) aż do wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.

Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w międzynarodowej organizacji z branży retail, zajmowała się inwestowaniem w nieruchomości, projektowała strony www, nagrała 3 single wraz z zespołem Walnut Boats, uczyła kobiety gry na perkusji w ramach Luciola Lady’s Camp. W poszukiwaniu własnej drogi prowadziła bloga i przeprowadzała wywiady z podróżnikami. Wreszcie dzięki konsekwentnemu badaniu własnych mocnych stron odnalazła swoje powołanie w bliskiej pracy z ludźmi – najpierw ucząc się, a obecnie pracując jako trenerka wspierająca w Akademii Trenerów Trop. Prowadzi szkolenia i warsztaty z rozwoju umiejętności miękkich i transferowalnych, takich jak empatyczna komunikacja, praca na mocnych stronach, dawanie konstruktywnej informacji zwrotnej, praca z nawykami, efektywna współpraca. Jest koordynatorką do spraw szkoleń w fundacji Sitaja, która wspiera kobiety w rozwoju osobistym i przedsiębiorczości. Marzy o świecie, w którym ludzie spełniają się w swojej pracy, wykorzystując swoje najmocniejsze strony. Jest gorącą orędowniczką nastawienia na rozwój.

W wolnym czasie chodzi po górach, jeździ na rowerze i pochłania książki.

Dyplom ukończenia Szkoły Trenerów Akademii TROP