Kategorie
collaboration future thinking

Potencjał współpracy UK-PL. Strategic Dreamers realizuje badanie dla British Council

Dziś rozpoczynamy badanie potencjału współpracy pomiędzy polskim i brytyjskim sektorem kultury i sztuki oraz sektorem kreatywnym. Realizujemy je na zlecenie British Council Polska które przygotowuje się do organizacji UK-Poland Season of Culture 2025.

W rozmowach i na warsztatach spotkamy się z przedstawicielkami i przedstawicielami ponad 60 instytucji kultury i sztuki, organizacji i firm z sektora kreatywnego w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Będziemy rozmawiać o planach i potrzebach, tworzyć mapy myśli i inspiracji, tworzyć strategie, ale też marzyć. Pomoże nam w tym praca ze scenariuszami przyszłości.

Bardzo zależy nam na Waszym udziale w projektowaniu formatów działań w ramach UK-Poland Season of Culture 2025 – dzięki temu Wasze potrzeby i pomysły mogą być usłyszane i zrealizowane.

Jeśli współpracowałyście z organizacjami z Wielkiej Brytanii, macie już konkretne plany takiej współpracy, albo po prostu chcecie je na przyszłość stworzyć – piszcie do nas, z przyjemnością wyślemy Wam zaproszenie do udziału w badaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *